İnşaat, hizmet ne kadar iyi verilirse şirketimizin beceri seviyesinin o kadar yüksek olduğunu söylüyor. Müşterilerimiz için en kaliteli hizmet için çalışıyoruz ve müşterilerimiz bunun için bizi takdir ediyor.

HAKKIMIZDA

1990 yılından beri çeşitli montaj faaliyetlerinde bulunmuş Nevzat Şişman 2021 yılında bayrağı kurucumuz Yılmaz Şişman’a devretmiştir.

2021 Yılında BLT Endüstri Yapı Tasarım ismi ile kurulan şirketimiz, kurulduktan hemen sonra Türkiye’nin prestijli projelerinde yer almış ve bu projelere yapmış olduğu kaliteli ve güvenli işler ile değer katmıştır.

Endüstriyel alanda mühendislik, boru hatları montajı, çelik ve mekanik işleri montajı, elektrik -enstrüman montajı ve devreye alma faaliyetleri yürüten şirketimiz, referansları arasına TÜPRAŞ, SOCAR ve TPAO gibi köklü kuruluşlarının projelerini eklemeyi başarmıştır.

VİZYON

Faaliyet gösterdiği her alanda; iş ve personel kalitesinden, ulusal ve uluslararası iş güvenliği kurallarından ve oluşturduğu karşılıklı güven ortamından ödün vermeden, taahhüt ettiği görevleri tam zamanında teslim ederek gelişen ve sürdürülebilir şekilde büyüyen, alanındaki en iyi, yenilikçi ve işverenler tarafından tercih edilen firma olmak.

MİSYON

Şirketimiz, gaz, petro-kimya, rafineri, biogas, demir-çelik sektörlerinde sürdürülebilir hizmet politikası ile ülke ekonomisine değer katmayı kendine hedef belirlemiştir.